WYTWÓRCY ENERGII

Tracisz przychody podczas remontów i konserwacji urządzeń? 

Na podstawie szczegółowych danych meteorologicznych oraz charakterystyk technicznych i historii produkcji twoich źródeł, wykonamy analizy i przygotujemy modele tak, abyś mógł w łatwy sposób wybrać optymalne okna serwisowe i zaplanować prace konserwacyjne na urządzeńzminimalizować straty związane ze zmniejszeniem mocy dyspozycyjnej. 


Teraz generuj grafiki i planuj prace z wyprzedzeniem. 

CO ZYSKUJESZ Z 4RES?

  • Optymalizacja odstawień
  • Wsparcie w przygotowaniu planów konserwacji i napraw
  • Bieżący monitoring produkcji z OZE

PROCES PREDYKCJI W 4RES

Proces predykcji 4RES składa się z trzech faz – ich wynikiem są generowane cyklicznie grafiki produkcji energii. Powstają one dzięki wspólnemu działaniu wielu modeli predykcyjnych. Sprawdź, jak proces przebiega krok po kroku:

JAK WDROŻYĆ 4RES?

Wdrożenie 4RES w modelu Software as a Service (SaaS) jest opisane w poniższych krokach. Uruchomienie usługi w środowisku produkcyjnym jest możliwa już po 4 tygodniach od rozpoczęcia procedury wdrożeniowej.

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z NAMI?

Nie musisz martwić się o wiarygodność prognoz pogody. Źródłem danych pogodowych jest Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW (ICM) – dostarcza je bezpośrednio do naszych modeli.

Nasze ponad 10 letnie doświadczenie bazuje na wielu projektach obejmujących przygotowanie modeli prognostycznych i prognozowanie produkcji dla 200 lokalizacji OZE o łącznej mocy 650 MW oraz na obszarowych prognozach 3 000 źródeł o łącznej mocy 7 500 MW.

Jako Centrum Badawczo-Rozwojowe mamy doświadczenie we wdrażaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań dla energetyki. Sprawdź nasze rozwiązania B+R.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem 4RES? Umów się z naszymi ekspertami na indywidualną konsultację!

Napisz do nas