WYTWÓRCY ENERGII

Generuj grafiki i planuj konserwację
z wyprzedzeniem

Na podstawie szczegółowych danych meteorologicznych i technicznych oraz historii produkcji jesteś w stanie w łatwy sposób przewidzieć optymalne okna serwisowe i zaplanować prace konserwacyjne na urządzeniach tak, aby zminimalizować straty związane ze zmniejszeniem mocy dyspozycyjnej.

CO ZYSKUJESZ Z 4RES?

  • Optymalizacja odstawień
  • Wsparcie w przygotowaniu planów konserwacji i napraw
  • Bieżący monitoring produkcji z OZE

PROCES PREDYKCJI W 4RES

Proces predykcji 4RES składa się z trzech faz – ich wynikiem są generowane cyklicznie grafiki produkcji energii. Powstają one dzięki wspólnemu działaniu wielu modeli predykcyjnych. Sprawdź, jak proces przebiega krok po kroku:

JAK WDROŻYĆ 4RES?

Wdrożenie 4RES w modelu Software as a Service (SaaS) jest opisane w poniższych krokach. Uruchomienie usługi w środowisku produkcyjnym jest możliwa już po 4 tygodniach od rozpoczęcia procedury wdrożeniowej.

Dlaczego warto wybrać 4RES?

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ 4RES?

Źródłem danych pogodowych są krótkoterminowe prognozy dostarczane bezpośrednio przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW (ICM).

Mamy doświadczenie wynikające z przygotowania modeli prognostycznych i generowania grafików produkcji dla 200 lokalizacji OZE o łącznej mocy 650 MW.

Jako Centrum Badawczo-Rozwojowe mamy doświadczenie we wdrażaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań dla energetyki. Sprawdź nasze rozwiązania B+R.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem 4RES? Umów się z naszymi ekspertami na indywidualną konsultację!

Napisz do nas